خبر خبر

شناسايي مشکلات و رفع دغدغه جامعه بانوان محترم فرودگاه بسيار حايز اهميت است
به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت زهرا (س) از مقام بانوان شاغل در فرودگاه مشهد تجليل و قدرداني شد

به گزارش اداره ی روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ پیش از ظهر امروزآیین تجلیل و پاسداشت مقام بانوان شاغل در فرودگاه مشهد به مناسبت سالروز ولادت دخت نبی اکرم، حضرت زهرا (س) با حضور مدیرکل فرودگاه های استان در تالار اجتماعات اداره کل فرودگاه های خراسان رضوی برگزار شد.

محمود امانی بِنی مدیرکل فرودگاه های استان، در بخش ابتدایی این مراسم ضمن تبریک ایام ولادت با سرسعادت حضرت فاطمه سلام الله علیهما و روز زن به همکاران خانم شاغل در فرودگاه مشهد گفت:

شناسایی مشکلات و رفع دغدغه جامعه بانوان محترم فرودگاه بسیار حایز اهمیت است و ما برای تکریم و دفاع از حقوق شما بانوان گرامی و ارجمند کم نمی گذاریم. وی افزود: اعتقاد من بر این است که رعایت مساوات در مناسبات شغلی و احترام به حقوق بانوان شاغل، از اهم امور مدیریتی است و جایگاه والای کارمندان خانم همواره باید مد نظر قرار گیرد.

مدیرکل فرودگاه های استان در دامه خاطر نشان کرد:

میلاد حضرت فاطمه از آن جهت روز زن نامیده شده که این بانوی بزرگوار الگوی تمامی بانوان جهان اسلام است و نقشی بسیار بزرگ و سازنده در رشد و تعالی اسلام داشته است.

لازم به ذکر است در این مراسم از بانوان نمونه اداره کل فرودگاه های استان با اهدای گل و لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است در حاشیه این مراسم خانم حسن نژاد طی حکمی از سوی محمود امانی بنی، بعنوان مشاور مدیرکل در امور بانوان فرودگاه مشهد منصوب شد.

برای دیدن تصاویر کلیک کنید

ا.غ/.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد