خبر خبر

محمود اماني بني, مديرکل فرودگاه هاي استان خراسان رضوي با صدور پيامي فرا رسيدن سال جديد را تبريک گفت
متن پيام تبريک نوروزي مديرکل فرودگاه هاي استان خراسان رضوي به مناسبت فرا رسيدن نوروز سال 1399

سال نو با نسیم جان نواز بهاری دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می دهد و سال گذشته با یادگارانی از فراز و نشیبِ زندگی در چرخ گردون و تلاش های ما به خاطرات می پیوندد. ایام عمر متشکل از فرصت ها و تهدیدها است و هنر ما این است که بتوانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل و از فرصت ها استفاده کنیم. حمد و ستایش پروردگار یکتا را که همواره یاریگر ما در کسوت پر افتخار خادمی و خدمت رسانی  به مردم شریف ایران و مسافران و زائرانِ آستان قدسی حضرت رضا ع ؛ در صنعت هوانوردی ایران اسلامی بوده است.

برآنیم که در سال جدید با توکل به خدای منان و با اتکا به قابلیت های درونی و به مدد سرمایه های انسانی متعهد و کارآمد، علیرغم وجود محدودیت های یکسویه بین المللی و شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، همچون سنوات قبل ضمن افزایش سطح رضایتمندی مشتریان فرودگاهی؛ با اراده ی جمعی، هم افزایی و همفکری تمامی همکاران، موفقیت های بیشتری را در عرصه ی صنعت هوانوردی خراسان رضوی کسب نماییم.

اینجانب ضمن عرض تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی به تمامی هموطنان شریف و یکایک کارکنان صنعت هوانوردی ایرن بزرگ و خانواده های محترم ایشان، از بارگاه خداوند متعال سالی سرشار از برکت، معنویت و تندرستی را برای تمامی عزیزان آرزو می نمایم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد