خبر خبر

تقدير آستان قدس رضوي از مدير کل فرودگاه هاي استان
خدام آستان قدس رضوي با حضور در دفتر مدير کل فرودگاه هاي استان خراسان رضوي از زحمات و خدمات ايشان تقدير و تشکر کردند

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ میرزاده معاون اماكن متبرکه حرم مطهر رضوی گفت : خدمت به زائران حضرت رضا (ع) مختص دست اندرکاران حرم رضوی نیست؛ بلکه همکاران شما در فرودگاه بعنوان یکی از مبادی ورودی مشهد مقدس، با تعهد و خلوص نیت به زائران خدمت می کنند و با تسهیلات رفاهی و امکانات مدرن فرودگاهی باعث آسایش زائران هستند.

رئوفی رییس کفشداران حرم مطهر نیز در ادامه این جلسه طی سخنانی گفت:

آقای امانی با مدیریت و عملکرد مطلوب خود در فرودگاه مشهد اقدامات مهم و پروژه های عمرانی توسعه یی چشمگیری را انجام داده اند که رضایتمندی زائران داخلی و خارجی را در پی داشته است و در زمینه ترویج فرهنگ رضوی و همچنین تعامل در خصوص برگزاری اعیاد و مناسبت هایی با مضمون رضوی نهایت همکاری را با آستان قدس رضوی داشته اند که وظیفه می دانیم از ایشان قدردانی نماییم.

مدیرکل فرودگاه های استان در خلال این نشستِ صمیمانه، خدمت به زائران امام رئوف را مایه مباهات و از شیرین ترین دوران خدمت خود بیان کرد و گفت: تمام همت ما و همکاران مان در فرودگاه مشهد متمرکز بر رفاه و آسایش و زائران محترم است تا کمترین دغدغه یی در بازه ایستایی خود در فرودگاه  نداشته باشند.

امانی بنی محبت و بذل توجه امام رئوف را شفابخش دل‌ها و سر زندگی قلب‌های مرده توصیف کرد و خاطر نشان کرد:

ما با توسل و ارادت شان و مقام والای ثامن الحجج علیه السلام، به خداوند تقرب می‌جوییم و  به‌یقین می‌توانم بگویم ترویج فرهنگ زیارت و بهره‌مندی از آموزه‌های دینی، الگویی روشن و استوار است که چراغ راه هدایت ما را نمایان می‌کند.

برای تماشای تصاویر اینجا کلیک کنید.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد