خبر خبر

آغاز مميزي ايمني خدمات ناوبري هوايي فرودگاه هاي کشور از فرودگاه مشهد
مميزي ANS ( خدمات ناوبري هوايي ) فرودگاه مشهد با حضور ارزيابان شرکت فرودگاه ها و سازمان هواپيمايي آغاز گرديد
 

بنابه گزارش روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد : مدیر کل فرودگاه های استان در جلسه ای که امروز صبح به همین منظور برگزار گردید ضمن تاکید بر  رعایت ایمنی این موضوع را مهم ترین اصل در امور اجرایی فرودگاه مشهد دانست.

 

 محمود امانی بنی همچنین در این خصوص گفت :کلیه  کارکنان مرتبط فرودگاهی ملزم به رعایت  ایمنی هستند و در این خصوص  هیچ گونه خطایی را نمی پذیریم  .

 

در ادامه نیکبخت معاون عملیات هوانوردی که در ارتباط تصویری در جلسه حضور داشت گفت : ارزیابی از خدمات ناوبری به ما کمک می کند تا بدانیم کجای سطح ایمنی قرار گرفته ایم ، فرودگاه مشهد به عنوان دومین فرودگاه پرتردد کشور و یکی از فرودگاه های بزرگ منطقه نیاز دارد با اصول ایمنی روز دنیا پیش رود.

 

ممیزی ایمنی ANS( خدمات ناوبری هوایی )  فرودگاه مشهد  به مدت سه روز با حضور ارزیابان در حوزه های مراقبت و هواشناسی انجام خواهد گردید و گواهینامه مرتبط با ایمنی خدمات ناوبری هوایی  به فرودگاه مشهد اهداء خواهد شد.

 

در این جلسه شاکر مدیر کل دفترنظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری ، داوودی دانا مدیر ایمنی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، ارزیابان سازمان هواپیمایی کشوری و نمایندگان شرکت فرودگاه ها و کارشناسان سازمان هواشناسی در این جلسه حضور داشتند.

 برای تماشای تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد